Edit Content

Kalitenin Vizyonla Kesiştiği Nokta

İletişim

Proje Yönetimi Danışmanlığı

Size Özel Çözümler

Proje Yönetimi Danışmanlığı

Queensland olarak, işletmenizin projelerini yönetmek ve başarıya ulaşmak için Proje Yönetimi Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Herhangi bir işletme için projeler, büyüme ve gelişme için kritik öneme sahiptir. Uzman danışmanlarımızla birlikte işletmenizin projelerini planlamaktan başlayarak uygulamaya geçirme ve değerlendirme aşamalarına kadar her adımda size rehberlik ediyoruz.

  • Hibe ve Destek Danışmanlığı

Kurumunuzca yararlanabilinecek olunan Hibe ve Destek Programları ile ilgili  olarak Proje Ön Hazırlığı , Proje Araştırma , Proje Yazımı ve Yönetimi süreçlerinin tamamlanarak sürecin başarılı bir şekilde tamamlanmasını kapsamaktadır.

  • Yatırım Teşvik Danışmanlığı

Yatırım Teşvik kapsamındaki desteklerden firmanız için en uygun programının tespit edilerek gerekli işlemlerin tamamlanıp firmanıza yatırım teşvik belgesi alımının sağlanmasını ve  belgelendirme sonucunda sürecin sağlıklı bir şekilde şekilde yönetilmesini kapsamaktadır.

Proje Yönetimi Danışmanlığı

Stratejik Proje Planlaması: Projelerinizi stratejik bir bakış açısıyla planlamak, başarıya giden yolda kritik bir adımdır. Proje hedefleri, kapsamı ve kaynakları doğru bir şekilde belirleyerek projelerinizi etkili bir şekilde yönetmenizi sağlıyoruz.

Kaynak Yönetimi ve Takip: Projelerin başarılı bir şekilde yürütülebilmesi için kaynakları etkin bir şekilde yönetmek önemlidir. Bütçe, insan kaynağı ve zaman yönetimi konularında size rehberlik ediyoruz.

Risk Analizi ve Yönetimi: Projelerde karşılaşılabilecek riskleri önceden tahmin etmek ve yönetmek önemlidir. Potansiyel riskleri analiz ederek, risklerin minimize edilmesi veya engellenmesi için stratejiler sunuyoruz.

İlerleme ve Performans Değerlendirmesi: Projelerin ilerlemesini ve performansını düzenli olarak değerlendirmek, projelerin başarıya ulaşmasını sağlar. Proje ilerlemesi hakkında net bilgi sağlayarak gerektiğinde düzeltici önlemler almanızı destekliyoruz.

Proje Yönetimi Danışmanlığı ile işletmenizin projelerini etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimimizle, projelerinizi daha verimli bir şekilde planlamak, yönetmek ve sonuçlandırmak için size rehberlik ediyoruz. Detaylı bilgi ve danışmanlık talepleriniz için bize ulaşın.

Sık Sorulan Sorular

QUEENSLAND’a dair merak edilen bazı yaygın soruları aşağıda bulabilirsiniz. Eğer sorularınıza burada yanıt bulamazsanız, lütfen bize info@queenslandeu.com üzerinden ulaşarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

QUEENSLAND, ihracat, ithalat, finansal ve idari yönetim, üretim, satış pazarlama gibi birçok alanda 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle hizmet sunmaktadır.

QUEENSLAND, kaliteli ürün ve hizmet sunma, sürdürülebilirlik bilinci, insan ve doğaya saygı gibi değerleri benimseyerek faaliyet göstermektedir.

QUEENSLAND, ihracat ve ithalat süreçlerine yönelik danışmanlık hizmetleri sunarak akreditif yönetimi, pazar araştırması, ürün araştırması, devlet destekleri, vergi planlaması gibi konularda destek sağlamaktadır.

Firmamız, yatırımın teknik ve mali yapılabilirliğini değerlendirerek yatırımın karlı olup olmadığına dair analizler ve bilgiler sunmaktadır.

QUEENSLAND, profesyonel olarak çalışan seçimi, yerleştirme, işe alım ve çalışma izni gibi insan kaynakları süreçlerinde danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Firmanızın satın alma maliyetlerini düşürmeye yönelik çalışmalar yaparak tedarikçi bulma, lojistik süreçlerin optimize edilmesi gibi konularda yardımcı olurken, pazarlama satış danışmanlığıyla iç ve dış pazarlara ulaşmayı desteklemektedir.

QUEENSLAND, hibe ve destek danışmanlığı ile projelerin öngörülen süreçleri başarılı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olurken, yatırım teşvik danışmanlığıyla uygun programları tespit ederek yatırım teşvik belgesi alımını sağlamaktadır.

Firmamız, kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya yönetimi, reklam hizmetleri, grafik ve tasarım konularında danışmanlık sunarak markanızın görünürlüğünü artırmayı hedefler.

QUEENSLAND ile iletişime geçmek için iletişim adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca, info@queenslandeu.com adresinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Size özel çözümler mi arıyorsunuz? Bir telefon uzağınızdayız!

Sorularınız mı var?

Bize sorabilirsiniz. WhatsApp, Mail veya direkt arama. Hangisi sizin için uygunsa; Bize ulaşın!